Jdi na obsah Jdi na menu
 


info o digi vyvolených 1

9. 5. 2008

i

Jméno a příjmení: Koushiro Izumi ("kóširo izumi")

Am.jméno: Izzy ("izi" - v naší verzi mu Tentomon říká "ízi")

věk: 9 let / 12 let

Digimon: Tentomon

znak: knowledge/Wissen/vědomosti

krevní skupina: A

Barva: tmavě fialová

škola: ZŠ Odaiba v Tokyu

třída: 3.třída / 1.ročník gymnázia

záliby: počítač (nootebook)

nejlepší kamarádi: Tai a Yolei

rodina: Izzy je adoptovaný. Jeho praví rodiče
zemřeli, když byl ještě malý a Izzyho
vychovávají jejich nejlepší přátelé,
kterým jejich miminko umřelo. Pro
Izzyho jsou jedinými pravými rodiči oni.

Mozek týmu Izzy je odborníkem v oblasti počítačů, a přes svůj věk skvělý stratég. Je inteligentní, zvědavý a skromný. Jeho rady v oblasti počítačů a současně i Digimonů, Digisvěta, Digiviců a věcí s tím spojených, jsou pro zbytek party nepostradatelné. Popravdě řečeno - kde by byli, bez Izzyho. Bez jeho Nootebooku ho v první generaci asi jen těžko uvidíte, ale občas kvůli němu zapomíná i na své přátele. Ovšem Izzy není zase takový počítačový maniak, jak by se mohlo zdát - má, stejně jako ostatní, něco, co ho bolí. Tajemství, které před ním jeho rodiče skrývali a které by se raději nechtěl dozvědět . Ale když jednou tajně vyslechl jejich rozhovor, začal tušit, že je adoptovaný. Proto se vždy před reálným světem skrýval do toho počítačového, což se paradoxně střetává s faktem, že se v něm nakonec ocitl doopravdy. Jeho hobby - získávání informací ocenili všichni, když jim jeho Nootebook s údaji o Digimonech byl milionkrát užitečnější, než ta nejlepší výbava do divočiny. Izzyho poutá velké přátelství s jeho Digimonem Tentomon (Tentomonovy digitální formy jsou micro-Pabumon, in-training - Motimon, rookie- Tentomon , champion - Kabuterimon , ultra - Megakabuterimon a level mega , který v seriálu neuvidíte je Herculeskabuterimon).

V druhé řadě seriálu vystupuje Izzyho osobnost do popředí, před ostatní členy první generace (kromě Taie a Matta), díky jeho umění v zacházení s počítači, kterými se začne plánovaně chodit do Digisvěta.

 

Jyo "JOE" Kido

Jméno a příjmení: Jyo Kido ("džio kido")

Am.jméno: Joe ("džou" v němčině "džouí")

věk: 12/15 let

Digimon:Gomamon

znak: reliability/Zuverlässigkeit/spolehlivost/

krevní skupina: 0

Barva: šedivá

škola: ZŠ Odaiba v Tokyu/?? střední ??gymnázium

třída: 6.třída/2.ročník

záliby: rady ostatním a panikaření

nejlepší kamarádi: prakticky nikdo výrazněji - ale Tai, nebo Matt, nebo Izzy možná

rodina: Má tátu ,mámu a staršího bratra
Shua , který studuje a je asistentem profesora
Takenouchiho-Sořiina táty. Joeyho otec chce
aby se Joe stal doktorem.

Joe je nejstarší z celé party, ale také nejustaranější a nejustrašenější. Ovšem v komičnosti, bláznivosti a ufňukanosti by si s Mimi mohli tykat. Joe neměl moc přátel, než se dostal do týmu Digirytířů. Jeho samota a prázdný život mu vetkli ustrašenou povahu, kterou má teď. Jeho strach o sebe samého však vždy spolehlivě předčí strach o ty ostatní. Jako nejstarší má, podle vlastního názoru, ty ostatní na starost a podle toho se vždy chová, včetně toho, že se radši pustí do nebezpečí sám, než by v něj vystavil zbývající děti. Ačkoliv to byl na začátku on, kdo se první chtěl z Digisvěta dostat domů, později byl za tuto zkušenost vděčný. Joe se rozhoduje, jestli bude studovat na doktora jako jeho bratr Shu, nebo bude chtít v životě dělat něco jiného. Joeho Digimon se jmenuje Gomamon a patří k nejroztomilejším v seriálu. Gomamonova vývojová linie zní takto: in-training - Bukamon (Pukamon), rookie - Gomamon, champion - Ikkagumon, ultra - Zudomon.

V 02. se Joe opravdu rozhodne pro doktorskou dráhu a začne na doktora studovat.

 

Takeru "T.K." Takaishi

Jméno a příjmení: Takeru Takaishi ("takeru takajši")

Am.jméno: T.K. ("tý kej'')

věk: 8

Digimon: Patamon

znak: hope/Hoffnung/naděje

krevní skupina: 0

Barva: zelená

škola: ?

třída: 2.třída

záliby: záliby dětí jeho věku a psaní (podle pozdějšího povolání)

nejlepší kamarádi: Matt a Tai

rodina:Jeho rodiče se rozvedli a žijí odděleně.
On žije s matkou. Má bratra Matta.

T.K. je nejmladším členem party v první polovině první řady. Ač je na svůj věk dost malinký nemá s tím potíže, o mnoho více ho totiž trápí rozchod rodičů a to, že jeho bratr Matt žije někde jinde s tátou, zatímco on s maminkou také jinde. Matt, který bude v T.K. očích navždy ,,Velký bráška'', je pro něj vzorem a jedinou jistotou. Byl to právě T.K., komu vůbec nevadilo, když se ztratili v Digisvětě, neboť tam byl s bráchou a spostou zvláštních, zajímavých stvoření. Ačkoliv ne všichni byli tak roztomilí, jak si T.K. představoval. V souboji s jedním s Temných Pánů (Devimon) se jeho Digimon Patamon, digitalizovaný na levelu champion na Angemona, obětoval a aby temného Digimona porazil, vypotřeboval všechnu svou energii, což ho stálo život. Naštěstí se z pár pírek z Angemonových křídel utvořilo Digivajíčko, z nějž se Patamon znovu narodil. T.K. ovšem od té doby nosí v srdci skrytou zášť vůči Temnotě, která naplno vyústí až v druhé generaci. T.K. Digimon je, jak už bylo řečeno Patamon (level rookie), který má tyto digitální formy: micro - Poyomon, in-traning - Tokomon, champion - Angemon, ultra - Magnaangemon (Holy Angemon).

 

Hikari "KARI" Yagami

Jméno a příjmení: Hikari Yagami ("(h)ikari jagami" - "h" se čte nezněle)

Am.jméno: Kari (v němčině "kárí", u nás "kari")

věk: 8 let

Digimon: Gatomon (Tailmon)

znak: light/Licht/světlo

krevní skupina: A

Barva: světle růžová

škola: ZŠ Odaiba v Tokyu

třída: 2.třída

záliby: zvířata

nejlepší kamarádi: T.K.,Tai

rodina: Má oba rodiče a bratra Taie.

Kari je spirituálně nadaná, tichá dívka. Svou povahou se ani trochu nepodobá svému bratrovi Taiovy, přesto si s ním skvěle rozumí. Kari se stala se osmou Digirytířkou, později než ostatní a i ona se měla připojit k vyvoleným dětem. Ale o její existenci se dozvěděla Temnota a dostala se do reálného světa, aby potencionální hrozbu zničila. Jenže nikdo, ani Digirytíři samotní, neměli tušení, kdo oním osmým Digirytířem je. A když na to přišli, rozhořela se o Kari doslova válka, mezi Digirytíři a Temnotou. I Kariin Digimon Gatomon, byl původně zaměstnáván pro temnou stranu, než mu dobrý přítel Wizardmon připomenul jeho dávno zapomenutou bolestnou minulost. Kari působí v první generaci vždy velmi křehce až zranitelně, přesto i ona se umí ozvat proti bezpráví. Má ráda všechna zvířata (doma má kočku Mici) a všechny Digimony. Jediné, čeho se bojí je moc Temnoty, kterou ale dostala za úkol svým znakem ,,Světlo'' překonávat. Kariin Digipartner Gatomon má následující stádia: in-training - Nyaromon, rookie - Salamon, champion - Gatomon, ultra - Angewomon, mega (ve třetím filmu) - Magnadramon.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

tomas

(tomas, 13. 12. 2009 19:44)

DIGIMON PROSTE JE SUPER

pro digimony!!!!!!!!!

(Honza, 1. 7. 2009 15:36)

ahooooj!!!!!!miluju vas!!!!!