Jdi na obsah Jdi na menu
 


info o digi vyvolených 2

9. 5. 2008

Jméno a příjmení: Taichi Yagami (,,tajči jagami'')

Am.jméno: Tai (,,taj'' - u nás se čte "táj")

věk: 11let / 14let

Digimon: Agumon

znak: courage/Mut/odvaha

krevní skupina: AB

Barva: oranžová

škola: ZŠ/střední škola Odaiba v Tokyu

třída: 5.třída/ 3.ročník střední

záliby: fotbal , sport

nejlepší kamarád: Matt

rodina: matka, otec, sestra Kari

Tai je neoficiální vedoucí party dětí ztracených v Digisvětě a nejvýraznější osobností první generace. Jeho nezdolná víra ve spravedlnost a odvaha mnohokrát pomohli celému týmu z nesnází, ovšem , někdy kvůli těmto vlastnostem právě problémy přivolal. Má totiž poněkud zbrklou povahu , ale umí se chovat i umírněně, což je způsobeno tím, že se cítí zodpovědný za zbytek party. Tai je spravedlivý, odvážný, čestný a obětavý - takový, jaký má být každý vedoucí. Přesto, že má někdy i své slabé chvilky umí je překonávat a dodávat odvahu ostatním. Tai je sportovec každým coulem - hraje skvěle fotbal a je talentovaný i na jiné sporty. Jeho nejlepším kamarádem je Matt, přestože si na začátku příliš do oka nepadli. Ale i dva tak rozdílní kluci, jako Tai a Matt si k sobě našli cestu, která sice trvala hodně dlouho, ale na jejím konci oba poznali pravou sílu svého přátelství. Taiův Digimon je Agumon. Na levelu micro Botamon, na levelu in-training Koromon, Rookie - Agumon , Champion - Greymon, Ultra - Metalgreymon a Mega - Wargreymon. V Joggress digitalizaci s Mattem se jejich megalevelový Digimoni spojí v jednoho-Omnimona. Tai žije v úplné rodině - má skvělé rodiče a mladší sestru Kari, která se později stane osmým Vyvoleným dítětem. V druhé generaci se Tai už nevyskytuje tak často , přesto v ní má své neměné místo. Po boku ostatních Digirytířů první generace pomáhá se zaběhnutím nováčků i později v boji proti invazi Digimonů a ještě později proti Blackwargreymonovi, který proniknul do normálního světa. Tai se vyskytuje ve všech čtyřech filmech první a druhé generace.

 
   

Yamato ,,MATT'' Ishida

Jméno a příjmení: Yamato Ishida ("jamato išida'')

Am.jméno: Matt (,,met'')

věk: 11let / 14let

Digimon: Gabumon

znak: friendship/Freundschaft/přátelství

krevní skupina: 0

Barva: modrá

škola: ZŠ/střední škola Odaiba v Tokyu

třída: 5.třída/ 3.ročník střední

záliby: zpěv , hraní na harmoniku

nejlepší kamarád: Tai

rodina:jeho rodiče se rozvedli, žije s otcem,
má mladšího brášku T.K.

Matt je typický příklad frajera. Mluví tak, myslí tak, jedná tak. Nikdy neukáže slabost, a ze všeho si dělá legraci. Je to rebel, který si neumí přiznat, že je něco , co mu způsobuje smutek a bolest. Přesto v něm pobyt v Digisvětě tuto povahu zlomí, a otevře mu oči. Pozná, že projevovat city není trapárna a že přátelství je nadevše. Matt pochází z rozvrácené rodiny - jeho rodiče se rozvedli, když byl ještě malý a vzali mu tak možnost na normální dětství, strávené se svým mladším bráškou T.K-eiem. Proto se Matt o T.K-eie. v Digisvětě tak skvěle bratrsky stará, aby mu vynahradil tu dobu, kdy spolu nemohli být. Matt je vůbec komplikovaná postava. Přesto, že někdy se chová nafoukaně a protivně v hlouby duše trpí komplexy, které plně vyústí na povrch až na konci první řady seriálu. Díky těmto komplexům se také neustále hádá s Taiem. Mattův Digimon se jmenuje Gabumon a má následující digitální stádia: in-training -Tsunomon, Rookie - Gabumon, Champion - Garurumon, Ultra-Weregarurumon , Mega- Metalgarurumon, Joggress s Wargreymonem-Omnimon.

V druhé generaci je Matt zpěvákem v rockové skupině, kterou založil s pár spolužáky a jmenuje se Teen-Age Wolves. Koncerty této skupiny jsou fakt ÚŽASNÝ! V 02. také začne Matt chodit se Sorou, i když celou první řadu se zdálo, že ten, do koho je Sora zamilovaná je Tai. Trochu jim to chození zkomplikuje Davisova starší (17-letá a strašně protivná) sestra Jun, která se do Matta rovněž zakouká a bude ho pronásledovat na každém kroku. Ta se ale nakonec, k Mattově velké radosti, zamiluje do někoho jiného.

 

Sora Takenouchi

Jméno a příjmení: Sora Takenouchi

Am.jméno: Sora

věk: 11 let/14 let

Digimon: Biyomon

znak: love/Liebe/láska

krevní skupina: 0

Barva: červená

škola: ZŠ Odaiba v Tokyu

třída: 5.třída

záliby: fotbal , tenis

nejlepší kamarádi: Mimi

rodina: Toshiko a Haruhiko Takenouchiovi.
Matka je aranžérka květin, otec
působí jako profesor folkloru na
Tokyiské univerzitě. Sora je jedináček.

Sora je klučičí typ holky. Sportuje, hraje fotbal a snaží se být ve všem dobrá, tak jako kluci. Jenže uvnitř je to citlivá dívka , která se cítí nemilovaná. Tento pocit výrazně kontrastuje s tím, že dostane jako svůj znak, znak Lásky. Sora je milá, obětavá, umí se chovat velice mateřsky, ale zároveň má i svoje výpadky, kdy se dokáže rozčertit, a kdo by v ní pak hledal tu hodnou Soru, nenašel by jí. Sora má oba rodiče, ale její otec je kvůli svému povolání profesora folkloru neustále na cestách, kde ho studuje. Matka je oproti tomu pořád doma a snaží se, někdy až přehnaně Soru vychovávat. A právě z matčiných neustálých zákazů, má Sora pocit, že jí maminka nemá ráda a je kvůli tomu nešťastná. V Digisvětě se zdá, že je Sora nejpohodovější člen party. Vše řeší vyrovnaně a s rozumem, ale i její skryté bolesti se časem dostanou na povrch. Sořin sympatický Digimon je Biyomon, který má následující digitální vývojové formy: in-training -Yokomon (Pyokomon), rookie- Biyomon (Piyomon), champion- Birdramon, ultra- Garudamon, a stádium, které v seriálu nikdy vidět nebylo, přesto existuje - Mega-Phoenixmon.

V 02. se Sora z fotbalu přeorientovala na tenis, snad vlivem matky. Také začne chodit s Mattem, a můžu vám prozradit, že těm dvěma jejich vztah vydrží opravdu dlouho, i když se množí jisté fámy, ale to tu nebudu rozebírat...

 

Mimi Tachikawa

Jméno a příjmení: Mimi Tachikawa

Am.jméno: Mimi

věk: 10 let/13 let

Digimon: Palmon

znak: sincerity/Aufrichtigkeit/upřímnost

krevní skupina: B

Barva: světle zelená

škola: ZŠ Odaiba v Tokyu/střední v New Yorku

třída: 4.třída

záliby: móda

nejlepší kamarádi: Yolei a Sora

rodina: Klasický příklad šťastné tříčlenné rodiny.

Mimi je všechno jiné, jen né obyčejná. Je bláznivá, výstřední, hysterická a horkokrevná, přesto však i citlivá, milá, veselá a duší romantička. Je jedináček, a její rodiče jí odmalička rozmazlovali - krásnými šaty, úžasným pokojíčkem a spoustou lásky. Mimi byla spokojené dítě - tedy až do té doby, než se dostala do Digisvěta v kterém pochopila, že není všechno zlato, co se třpytí. Mimi nesnáší vše co je zlé a brutální, čehož v podobě tyranských Temných Pánů bylo v Digisvětě dost a dost. Ač se zprvu Mimi zdá jen jako rozmazlená malá holka, později i ona jaksi dospívá a mění se, ačkoliv ani to jí neubere na té výstřední a komické stránce její osobnosti. Mimi ráda zpívá a zpívá dobře, a i když svůj talent později nijak zvlášť nebude rozvíjet, určitě alespoň písnička I Wish, v jejím podání, je nezapomenutelná. Mimiiným Digipartnerem je Palmon. Jeho stádia jsou: in training - Tanemon, rookie - Palmon, champion - Togemon, ultra - Lillymon.

V 02. se bude Mimi vyskytovat opravdu po málu, neb se s rodiči přestěhuje do New Yorku. Tam pozná prvního, z dosud neznámých internacionálních Digirytířů - Michaela, kterého později představí ostatním.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

friends, movies, fashion, actors, trends, social

(Jasonjef, 29. 7. 2021 4:00)

My favorite novels are Revolutionary Road and The Berlin Stories. They really helped make me the person I am today.

крышка коренного подшипника коленчатого вала

(Donaldcxx, 28. 7. 2021 21:13)

Привет дамы и господа
Роторный и шнековый способы бурения. Их отличия.
В зависимости от глубины бурения и типа почвы компания “БухтехСервис” применяет 2 способа бурения.

Роторный способ бурения. Выполняем с помощью передвижной буровой установки УРБ–2а2 на шасси ЗИЛ–131. Применяемый инструмент – шарошечные долота с широким диапазоном диаметров 75–300мм. Благодаря универсальности этого способа с легкостью разрушаются мягкие и твердые горные грунтовые слои.rotornoe-burenie

Вращательную мощность ротор направляет долотом на рабочую колонну. Для удаления разрушенной породы делают промывку через буровой насос с помощью специальных полимеров. После того, как пройдена бурением первая часть скважины, опускают первую обсадную колонну (кондуктор), чтобы перекрыть слабые неустойчивые породы и верхние водоносные горизонты, производят гидроизоляцию затрубного пространства, закачивают в него приготовленную смесь с цементом. Бурение скважины продолжается долотом меньшего диаметра внутри обсадных труб до отмеченной глубины, затем в скважину опускают следующую обсадную колонну или эксплуатационную колонну, которая будет находиться в водоносном слое.

Роторный метод обладает высокой продуктивностью и способностью обрабатывать любой тип почвы, но также и более дорогостоящий нежели шнековый.

Шнековый способ бурения популярен среди населения по причине своей простоты и доступности. Его используют в рыхлой почве и грунте средней твердости. Отличительным в технологии пробуривания шнеком является то, что отсутствует необходимость в промывке водой, так как снятие набившихся разломанных слоев почвы осуществляет шнек. Все дело в скорости обрабатывания. Но если в почве попадутся камни, использование шнека станет проблематично. Рационально использовать этот метод при строительстве скважин малой глубины в почве.

Несомненный плюс в пользу способа с применением шнека – доступная стоимость.

Технология шнекового бурения позволяет добиваться глубины бурения до 40 метров, в том числе и зимой в сильные морозы. Гораздо более глубокие скважины бурят посредством роторного способа. Он справляется с любым грунтом, в то время как шнековый способ позволяет обрабатывать только сухие и не самые твердые виды почв.

У каждого способа свои плюсы и минусы. При выборе способа бурения для своего случая нужно учитывать тип почвы в своей местности, а также климатические условия.

Modish commodity in lieu of of upstanding force

(StronTom, 28. 7. 2021 19:43)

https://gee.su/WE0eQ https://gee.su/Kczns https://gee.su/h5dzi https://gee.su/GW7km https://qps.ru/5iluT https://gee.su/hBvqV https://qps.ru/t8XQC https://qps.ru/rexcI https://gee.su/9ZOh6 https://clck.ru/WPT43 https://clck.ru/WPTAu https://gee.su/pRdFQ https://cutt.us/SXtAh https://qps.ru/tNsGW https://gee.su/FTpf7 https://cutt.us/CKhPZ https://qps.ru/9EKzT https://clck.ru/WPq5r https://qps.ru/LZ8xT https://clck.ru/WPSai
https://clck.ru/WPbAM https://qps.ru/8oq3d https://gee.su/ea2KF https://clck.ru/WPcJc https://qps.ru/k8Qav https://gee.su/h9mcP https://qps.ru/AhvFg https://gee.su/Gu2gy https://gee.su/t0Mfw https://gee.su/vpMCw https://clck.ru/WPvFh https://gee.su/LSG0Z https://gee.su/JXmWx https://qps.ru/7l5uB https://qps.ru/f4avT https://gee.su/Xd6ij https://clck.ru/WPWGv https://clck.ru/WPVgX https://gee.su/NICot https://gee.su/01Ibk
https://qps.ru/ARplK https://clck.ru/WQ4cZ https://clck.ru/WPiVD https://qps.ru/vEBoA https://clck.ru/WQGwz https://gee.su/nNehK https://cutt.us/GyRCu https://qps.ru/hnyS0 https://clck.ru/WPid9 https://qps.ru/c1hGs https://qps.ru/Srit7 https://qps.ru/8IfB2 https://qps.ru/9tNEs https://clck.ru/WQ6oN https://qps.ru/TKJup https://clck.ru/WPfxV https://qps.ru/Ss1Tb https://gee.su/SvUZT https://qps.ru/VajFK https://qps.ru/tKleX

clothing, garments, t-shirts

(Johnnyhypop, 28. 7. 2021 5:46)

Čtete to - pak XEvil 5.0 funguje!!!

(MashaaAmozy9335, 23. 7. 2021 7:10)

XEvil 5.0 vyřešil captcha na vašem webu.

Chcete zveřejnit své odkazy na 12.000.000 (12 milióny!) webové stránky? Žádný problém-s novým softwarovým komplexem "XEvil 5.0 + XRumer 19.0.8"!
Blogy, fóra, desky, obchody, knihy návštěv, sociální sítě - všechny motory s jakýmkoli captcha!
XEvil také kompatibilní s jakýmikoli SEO / SMM programy a skripty a může přijímat captcha z jakéhokoli zdroje. Jen to zkuste! ;)

Pozdrav, MashaAmozy0597

P.S. Obrovské slevy jsou k dispozici (až 50%!) pro krátkou recenzi o Xevilu na jakémkoli populárním fóru nebo platformě. Stačí požádat oficiální podporu o slevu!

General Information Around this product

(stromectol over the counter, 22. 7. 2021 19:35)

Global Message About this product
https://ivermectinst.com ivermectin for sale

Приветствую

(LEED6893, 22. 7. 2021 16:07)

Приветствую!

Кран же переключается лишь в том случае когда тепловой датчик подтвердит что вода в бойлере нагрелась до необходимой температуры. Это означает появление первой на постсоветском пространстве интегрированной платформы для автоматизации всех бизнес процессов мебельного предприятия на единых информационных методических и организационных принципах. Перед огневыми работами в целях безопасности обязательно демонтируют бензобак. Здесь изложены конкретные вопросы наладки всех основных видов электрооборудования описана аппаратура и приборы используемые приборы при наладочных работ даются сведения по организации наладочных работ. Поскольку такая проверка происходит периодически и в уже эксплуатируемых зданиях методика испытаний готового внутреннего противопожарного водопровода условием предполагает минимальное давление воды в трубопроводе. Более детально по этой теме лучший ресурс здесь https://uesm.ru/ .
В основе однотрубного или двухтрубного отопления лежит циркуляция жидкого теплоносителя. Надземный домик павильон или подземный колодец кессон эффективно защищают автономный источник. Совместите маркированную жилу шлейфа и первый штырь разъема. Это сложный вид подключения требующий дополнительных слесарных работ. Какими проводками казенное учреждение должно отразить в учете движение данной суммы?
До свидания!

terapia

(medicamento, 21. 7. 2021 18:00)

Pero, "por fortuna, hay cada vez mбs gente exponiendo sus casos en la consulta, porque los reconocen como normales y comunes", defiende Garcнa Cruz. Tienen el colesterol elevado. Si tiene una visión negativa de sí mismo y de sus capacidades, se va a colorear su experiencia y sus acciones a diario. También se incluye una evaluación psicosocial: para determinar posibles factores psicosociales relacionados con la Disfunción Eréctil que puedan requerir consulta o tratamiento psicológico.

купить диски и шины в минске

(Andreikfg, 20. 7. 2021 18:13)

Бурение скважин в Минске и Минской области зимой
Компания «БурАвтоГрупп» специализируется на бурении скважин в любой сезон года. Если летний, поздний весенний и ранний осенний периоды вопросов не вызывают, то зимой многие заказчики даже не подозревают, что низкие температурные условия не являются препятствием для создания собственной скважины на участке. Более того, это сэкономит ваше время, которое в теплый период необходимо уделить другим видам работы, и предоставит возможность получить от компании определенную скидку.Бурение скважины зимой в Минске. Насколько это возможно?Любые строительные работы в период зимы будут связаны с некоторыми неудобствами. Это бесспорный факт. Не станет исключением и бурение скважин в Минске. Но все же эта задача выполнима, когда температура воздуха в регионе не ниже 10 градусов. В последние годы зимние месяцы бывают достаточно теплыми для выполнения различных земельных работ. В случае экстремально низких температур, конечно же, бурение проводиться не будет, так как на морозе оборудование попросту выйдет из строя.Предрассудки относительно бурения скважин зимой в Минской области и городе Минске Бытует ошибочное мнение, что в зимний период бурение скважин не производят. Якобы вода, которая будет поднимать разрыхленную породу из недр скважины, замерзнет. На самом же деле все обстоит совершенно не так. Вода, находящаяся в движении, не замерзнет, даже если столбик термометра упадет до -30. Не менее ошибочно и мнение о том, что организации по бурению скважин зимой не работают. На этот счет можно сказать лишь одно: “Не работают те, кто не хочет работать!“ Квалифицированные буровики, работающие в компании «БурАвтоГрупп» профессионально занимаются бурением скважин на протяжении всего года.Бурение скважины зимой. Есть ли в этом плюсы?
При заказе бурения скважины в зимний период вы получаете значительную скидку на каждый метр скважины. Связано это с количеством заказов на бурение в Минске и области. При этом с началом весеннего сезона цены на подобные услуги резко возрастают. По причине снижения количества заказов зимой, мы работаем по Минским ценам даже в дальнем пригороде. Также вы сэкономите время весной для различных сельскохозяйственных работ, которое могло бы быть потрачено на заказ услуги бурения, согласования сроков выполнения работы, уборку приусадебной территории и т.д.Заказывайте бурение скважины в зимний сезон без лишних сомнений! Так вы сможете заметно сэкономить средства и время, но получите производительную скважину с высококачественным насосным оборудованием, которая весной обошлась бы вам в полтора раза дороже.

Вернеи деньги проиграные в казино

(Advokatv8396, 19. 7. 2021 7:05)

Проиграли деньги в казино?
Мы поможем их вернуть! Обращайтесь.

https://is.gd/azusSa

Larrypibra

(Larrypibra, 19. 7. 2021 6:14)


Hi there, its fastidious paragraph concerning media print, we all know media is a enormous source of facts.

Good night

(PAPINEAU972, 15. 7. 2021 12:35)

What do you think about this link? https://promelektrik.ru/
I think it is nice!!!

This Japanese Morning Meal Drink Altered My Life

(Justinboymn, 15. 7. 2021 7:53)

https://bit.ly/3en0Aov Uncommon Morning Meal Health Tonic

Quality products and drugs only here https://bit.ly/3oZOKnO

(Lib, 14. 7. 2021 10:15)


Quality medical products at a low cost. Worldwide delivery

https://bit.ly/3wlPWWx

FrankElorb

(FrankElorb, 12. 7. 2021 14:55)


I'm gone to convey my little brother, that he should also go to see this web site on regular basis to take updated from latest information.

https://vk.com/kupludom24

(Bobbyimpon, 11. 7. 2021 14:42)

<a href=https://vk.com/kupludom24>Продам дом Красноярск

Yes, a quite good variant

(KevinBen, 11. 7. 2021 14:05)

Anything especial.

Yes, logically correctly

(Scottynen, 11. 7. 2021 14:05)

I consider, that you commit an error. Write to me in PM, we will discuss.

In my opinion, you are mistaken.

(Carlosnib, 10. 7. 2021 21:26)

I think, that you commit an error. Let's discuss. Write to me in PM.

I apologise, but, in my opinion, you are mistaken. I can defend the position.

(DarnellHer, 10. 7. 2021 19:19)

Willingly I accept. In my opinion, it is an interesting question, I will take part in discussion. Together we can come to a right answer. I am assured.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující »