Jdi na obsah Jdi na menu
 


info o digi vyvolených 2

9. 5. 2008

Jméno a příjmení: Taichi Yagami (,,tajči jagami'')

Am.jméno: Tai (,,taj'' - u nás se čte "táj")

věk: 11let / 14let

Digimon: Agumon

znak: courage/Mut/odvaha

krevní skupina: AB

Barva: oranžová

škola: ZŠ/střední škola Odaiba v Tokyu

třída: 5.třída/ 3.ročník střední

záliby: fotbal , sport

nejlepší kamarád: Matt

rodina: matka, otec, sestra Kari

Tai je neoficiální vedoucí party dětí ztracených v Digisvětě a nejvýraznější osobností první generace. Jeho nezdolná víra ve spravedlnost a odvaha mnohokrát pomohli celému týmu z nesnází, ovšem , někdy kvůli těmto vlastnostem právě problémy přivolal. Má totiž poněkud zbrklou povahu , ale umí se chovat i umírněně, což je způsobeno tím, že se cítí zodpovědný za zbytek party. Tai je spravedlivý, odvážný, čestný a obětavý - takový, jaký má být každý vedoucí. Přesto, že má někdy i své slabé chvilky umí je překonávat a dodávat odvahu ostatním. Tai je sportovec každým coulem - hraje skvěle fotbal a je talentovaný i na jiné sporty. Jeho nejlepším kamarádem je Matt, přestože si na začátku příliš do oka nepadli. Ale i dva tak rozdílní kluci, jako Tai a Matt si k sobě našli cestu, která sice trvala hodně dlouho, ale na jejím konci oba poznali pravou sílu svého přátelství. Taiův Digimon je Agumon. Na levelu micro Botamon, na levelu in-training Koromon, Rookie - Agumon , Champion - Greymon, Ultra - Metalgreymon a Mega - Wargreymon. V Joggress digitalizaci s Mattem se jejich megalevelový Digimoni spojí v jednoho-Omnimona. Tai žije v úplné rodině - má skvělé rodiče a mladší sestru Kari, která se později stane osmým Vyvoleným dítětem. V druhé generaci se Tai už nevyskytuje tak často , přesto v ní má své neměné místo. Po boku ostatních Digirytířů první generace pomáhá se zaběhnutím nováčků i později v boji proti invazi Digimonů a ještě později proti Blackwargreymonovi, který proniknul do normálního světa. Tai se vyskytuje ve všech čtyřech filmech první a druhé generace.

 
   

Yamato ,,MATT'' Ishida

Jméno a příjmení: Yamato Ishida ("jamato išida'')

Am.jméno: Matt (,,met'')

věk: 11let / 14let

Digimon: Gabumon

znak: friendship/Freundschaft/přátelství

krevní skupina: 0

Barva: modrá

škola: ZŠ/střední škola Odaiba v Tokyu

třída: 5.třída/ 3.ročník střední

záliby: zpěv , hraní na harmoniku

nejlepší kamarád: Tai

rodina:jeho rodiče se rozvedli, žije s otcem,
má mladšího brášku T.K.

Matt je typický příklad frajera. Mluví tak, myslí tak, jedná tak. Nikdy neukáže slabost, a ze všeho si dělá legraci. Je to rebel, který si neumí přiznat, že je něco , co mu způsobuje smutek a bolest. Přesto v něm pobyt v Digisvětě tuto povahu zlomí, a otevře mu oči. Pozná, že projevovat city není trapárna a že přátelství je nadevše. Matt pochází z rozvrácené rodiny - jeho rodiče se rozvedli, když byl ještě malý a vzali mu tak možnost na normální dětství, strávené se svým mladším bráškou T.K-eiem. Proto se Matt o T.K-eie. v Digisvětě tak skvěle bratrsky stará, aby mu vynahradil tu dobu, kdy spolu nemohli být. Matt je vůbec komplikovaná postava. Přesto, že někdy se chová nafoukaně a protivně v hlouby duše trpí komplexy, které plně vyústí na povrch až na konci první řady seriálu. Díky těmto komplexům se také neustále hádá s Taiem. Mattův Digimon se jmenuje Gabumon a má následující digitální stádia: in-training -Tsunomon, Rookie - Gabumon, Champion - Garurumon, Ultra-Weregarurumon , Mega- Metalgarurumon, Joggress s Wargreymonem-Omnimon.

V druhé generaci je Matt zpěvákem v rockové skupině, kterou založil s pár spolužáky a jmenuje se Teen-Age Wolves. Koncerty této skupiny jsou fakt ÚŽASNÝ! V 02. také začne Matt chodit se Sorou, i když celou první řadu se zdálo, že ten, do koho je Sora zamilovaná je Tai. Trochu jim to chození zkomplikuje Davisova starší (17-letá a strašně protivná) sestra Jun, která se do Matta rovněž zakouká a bude ho pronásledovat na každém kroku. Ta se ale nakonec, k Mattově velké radosti, zamiluje do někoho jiného.

 

Sora Takenouchi

Jméno a příjmení: Sora Takenouchi

Am.jméno: Sora

věk: 11 let/14 let

Digimon: Biyomon

znak: love/Liebe/láska

krevní skupina: 0

Barva: červená

škola: ZŠ Odaiba v Tokyu

třída: 5.třída

záliby: fotbal , tenis

nejlepší kamarádi: Mimi

rodina: Toshiko a Haruhiko Takenouchiovi.
Matka je aranžérka květin, otec
působí jako profesor folkloru na
Tokyiské univerzitě. Sora je jedináček.

Sora je klučičí typ holky. Sportuje, hraje fotbal a snaží se být ve všem dobrá, tak jako kluci. Jenže uvnitř je to citlivá dívka , která se cítí nemilovaná. Tento pocit výrazně kontrastuje s tím, že dostane jako svůj znak, znak Lásky. Sora je milá, obětavá, umí se chovat velice mateřsky, ale zároveň má i svoje výpadky, kdy se dokáže rozčertit, a kdo by v ní pak hledal tu hodnou Soru, nenašel by jí. Sora má oba rodiče, ale její otec je kvůli svému povolání profesora folkloru neustále na cestách, kde ho studuje. Matka je oproti tomu pořád doma a snaží se, někdy až přehnaně Soru vychovávat. A právě z matčiných neustálých zákazů, má Sora pocit, že jí maminka nemá ráda a je kvůli tomu nešťastná. V Digisvětě se zdá, že je Sora nejpohodovější člen party. Vše řeší vyrovnaně a s rozumem, ale i její skryté bolesti se časem dostanou na povrch. Sořin sympatický Digimon je Biyomon, který má následující digitální vývojové formy: in-training -Yokomon (Pyokomon), rookie- Biyomon (Piyomon), champion- Birdramon, ultra- Garudamon, a stádium, které v seriálu nikdy vidět nebylo, přesto existuje - Mega-Phoenixmon.

V 02. se Sora z fotbalu přeorientovala na tenis, snad vlivem matky. Také začne chodit s Mattem, a můžu vám prozradit, že těm dvěma jejich vztah vydrží opravdu dlouho, i když se množí jisté fámy, ale to tu nebudu rozebírat...

 

Mimi Tachikawa

Jméno a příjmení: Mimi Tachikawa

Am.jméno: Mimi

věk: 10 let/13 let

Digimon: Palmon

znak: sincerity/Aufrichtigkeit/upřímnost

krevní skupina: B

Barva: světle zelená

škola: ZŠ Odaiba v Tokyu/střední v New Yorku

třída: 4.třída

záliby: móda

nejlepší kamarádi: Yolei a Sora

rodina: Klasický příklad šťastné tříčlenné rodiny.

Mimi je všechno jiné, jen né obyčejná. Je bláznivá, výstřední, hysterická a horkokrevná, přesto však i citlivá, milá, veselá a duší romantička. Je jedináček, a její rodiče jí odmalička rozmazlovali - krásnými šaty, úžasným pokojíčkem a spoustou lásky. Mimi byla spokojené dítě - tedy až do té doby, než se dostala do Digisvěta v kterém pochopila, že není všechno zlato, co se třpytí. Mimi nesnáší vše co je zlé a brutální, čehož v podobě tyranských Temných Pánů bylo v Digisvětě dost a dost. Ač se zprvu Mimi zdá jen jako rozmazlená malá holka, později i ona jaksi dospívá a mění se, ačkoliv ani to jí neubere na té výstřední a komické stránce její osobnosti. Mimi ráda zpívá a zpívá dobře, a i když svůj talent později nijak zvlášť nebude rozvíjet, určitě alespoň písnička I Wish, v jejím podání, je nezapomenutelná. Mimiiným Digipartnerem je Palmon. Jeho stádia jsou: in training - Tanemon, rookie - Palmon, champion - Togemon, ultra - Lillymon.

V 02. se bude Mimi vyskytovat opravdu po málu, neb se s rodiči přestěhuje do New Yorku. Tam pozná prvního, z dosud neznámých internacionálních Digirytířů - Michaela, kterého později představí ostatním.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

torra irriterade ögonlock

(torra irriterade ögonlock, 19. 1. 2022 4:57)


Hi there it's me, I am also visiting this web site on a regular basis, this website is truly fastidious and the viewers are genuinely sharing pleasant thoughts. torra irriterade ögonlock poka.sewomabest.com/map27.php

This program can solve any CAPTCHA

(Janewagaebcb, 17. 1. 2022 12:51)

XEvil-nejlepší nástroj captcha solver s neomezeným počtem řešení, bez omezení počtu závitů a nejvyšší přesnosti!
XEvil 5.0 podporuje více než 12.000 typů obrázků-captcha, včetně ReCaptcha, Google captcha, Yandex captcha, Microsoft captcha, Steam captcha, SolveMedia, ReCaptcha-2 a (ano!!!) Rekaptcha-3.

1.) Pružně: můžete nastavit logiku pro nestandardní captcha
2.) Snadný: stačí spustit XEvil, stiskněte 1 Tlačítko - a to bude automaticky přijímat captcha z vaší aplikace nebo skriptu
3.) Rychlý: 0,01 sekundy pro jednoduché captcha, asi 20..40 sekund pro ReCaptcha-2 a asi 5...8 sekund pro ReCaptcha-3

Můžete použít XEvil s jakýmkoli softwarem SEO/SMM, analyzátorem kontroly hesel, jakoukoli analytickou aplikací nebo jakýmkoli vlastním skriptem:
XEvil podporuje většinu známých Anti-captcha služeb API: 2Captcha.com, RuCaptcha.Com, AntiGate (Anti-Captcha.com), DeathByCaptcha, etc.

Máte zájem? Stačí hledat na YouTube "XEvil" pro více informací
Čtete to - pak to funguje! ;)))

P.S. Nový XEvil 6.0 vyřeší hCaptcha, FunCaptcha a ReCaptcha Enterprize

Работа

(DonaldExtiz, 16. 1. 2022 18:27)

https://vk.com/rabota_kemer_ovo

входные двери из стекла

(Bogdanrju, 15. 1. 2022 15:06)

Привет друзья!
Предлагаем Вашему вниманию изделия из стекла для дома и офиса.Наша организация ООО «СТЕКЛОЭЛИТ» работает 10 лет на рынке этой продукции в Беларуси.Стоит задача грамотно и недорого организовать офисное помещение в короткий срок? Возникли трудности с планировкой? Предлагаем оптимальное решение — современные офисные перегородки на заказ, которые позволят офис разделить по отделам или предоставить каждому сотруднику личное рабочее пространство для спокойной, уединенной работы.
Более подробная информация размещена https://drive.google.com/file/d/1vmrY5GSwVaOZLTTZYDu9eRJGb7VqrLSr/view?usp=sharing
От всей души Вам всех благ!

Работа

(DonaldExtiz, 15. 1. 2022 10:43)

https://vk.com/rabota_kemer_ovo

outgoing to upon you!

(ArthurMayop, 15. 1. 2022 6:37)

Hi,
amicable to upon you! Subcontract out me introduce myselft
52 year-old Occupational Health and Protection Adviser Mosby from Burlington, likes marquetry, and greyhound racing. Feels travel a revealing experience after planning to Historic Area of Willemstad
https://elens-business-starter-fd29dd.webflow.io/

ae888

(PabloNef, 14. 1. 2022 13:28)

https://turboseo.invertera.com/domain/ae888betvn.com

릴게임

(Patrickwot, 14. 1. 2022 10:34)

https://freeseosupport.com/domain/www.seegamesite.com

Работа

(DonaldExtiz, 14. 1. 2022 1:31)

https://vk.com/rabota_kemer_ovo?w=wall-109862666_2779

btc

(WillieDaw, 13. 1. 2022 12:33)

How to Buy Bitcoin
You can buy bitcoin through exchanges and stockbrokers, or from other owners. Regardless of where you get it, consider the risks of investing in digital assets.
Buying bitcoin is often the first step that investors take into the world of cryptocurrency. And it can be an unfamiliar landscape for someone used to traditional financial products.
The value of bitcoin — the world’s first and most popular cryptocurrency — has risen from $3,237 in December 2018 to briefly acheive new record highs above $65,000 in November 2021 (see price below). Like all cryptocurrencies, bitcoin is speculative and subject to much more volatility than many tried-and-true investments, such as stocks, bonds and mutual funds.
One common rule of thumb is to invest no more than 10% of your portfolio in individual stocks or risky assets like bitcoin. If you're new to investing, find out more about how to invest money. If you do decide to buy bitcoin, there are also some technical and logistical decisions you'll have to make.
How to buy bitcoin in 4 steps
Decide where to buy bitcoin. Cryptocurrency exchanges like Coinbase and a few traditional brokers like Robinhood can get you started investing in bitcoin.Think about how to store your cryptocurrency. Are you going to keep your bitcoin in a hot wallet or a cold wallet?
Make your purchase. Figure out how much you want to invest in bitcoin.
Manage your investment. Determine your long-term plan for this asset.
https://p2pb2b.io/buy/BTC/

XXX Porn Tube

(Miltonswics, 13. 1. 2022 8:25)

XXX Home Free XXX Porn
XXX Free Porn Tube
XXX Japan Porn Free Japan Porn
XXX Japanese Porn Tube Japan Porn
XXXhome Porn Tube Video
XXXChina Porn Tube
XXX Japanese Porn Tube Japan Porn
Japan Porn Video XXX Japan Porn Tube
https://zh.xxxwww1.com
https://cn.xxxcomvideo.com

افضل مجهز خدمة انترنت بالعراق

(Patrickwot, 9. 1. 2022 18:36)

https://www.setlinks.ru/stat/?url=https%3A%2F%2Fwww.jt.iq

Creamy Noise in behalf of Sleeping, Relaxing, Study, Insomnia. 8 Hours

(Kristinvok, 6. 1. 2022 18:17)

Sounds to Siesta, Study, Ease up, Cut down on Stress, Insomnia
https://hop.cx/sub

Crypto

(PabloNef, 2. 1. 2022 18:12)

https://mclast.de/redirect/?url=https://altcoinsnews.info

fivem

(WillieDaw, 29. 12. 2021 21:09)

https://turboseoreviewer.com/domain/fivem-store.com

INFO88

(Patrickwot, 29. 12. 2021 7:37)

https://35.193.189.134/

먹튀검증

(Williamdooge, 29. 12. 2021 5:37)

https://websiteseo.report/domain/lagrappa-ristorante.com

fivem

(WillieDaw, 28. 12. 2021 7:36)

https://websitereport.blastersuite.com/domain/fivem-store.com

Detach Full-grown Spirited Webcams!

(Kristinvok, 27. 12. 2021 19:21)

Lift unobstructed gabfest and tangible webcam broadcasts from amateurs and exhibitionists all about the happy! No registration required
https://hop.cx/freesex

storjub.com

(Davidnep, 26. 12. 2021 22:44)

https://storjub.com/


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30

následující »